Estetik Ameliyatları

Ameliyat ortamında yapılan bir işlemdir, ortalama 1 saat sürmektedir. Kendi vücudunuzdan alınan yağ kök hücrelere ayrılarak tekrar yüzünüze enjekte edilmektedir. İşlem sonrasında kullanılacak kremler ve ilaçlar yanınıza verilmektedir. ilk 1 hafta çok sıcak ve çok soğuklardan kaçınmak gerekmektedir.

Verilen fazla kilolardan sonra sarkma yapan deriler yaklaşık 2 saatlik bir operasyon ile alınır. 2 gün hastanede yatış gerekmektedir. Hastalarımıza ilk 2 hafta ağır kaldırmaktan kaçınmalıdır. Ameliyat sonrası 3 günde bir pansuman önerilmektedir. 

Verilen fazla kilolardan sonra oluşan deri sarkıkları abdominoplasti ameliyatı yapılmaktadır. Yaklaşık 3 saat süren bir işlemdir. Ameliyat sonrası 1 aylık korse kullanımı mecburidir. 2 günlük hastane yatışından sonra taburcu olunur.

Verilen fazla kilolardan sonra oluşan deri sarkıkları anotomiye uygun olarak opere edilir. Yaklaşık 2 gün hsatanede yatıldıktan sonra hasta taburcu edilir. 1 ay korse kullanımı vardır. ilk 1 ay hastalarımızın spor yapması önerilmez.

doğumsal veya sonradan oluşan şekil bozuklukları nedeniyle rinoplasti ameliyatı uygulanır. yaklaşşık 2 saatlik bir operasyondur. kişinin burun yapısına göre operasyon sonrası burnun içine tampon konulabilir veya konulmayabilir. 1 günlük hastane yatışındna sonra hastalarımız taburcu edilir.

Yaşa bağlı olarak düşen göz kapaklarımız veya göz torbalarımız blefaloplasti ameliyatı ile göz kapağı fazlalıkları ve göz altı torbaları alınır. her göz için ortalama süre yarım saattir. hastane yatışı gerekmez. işlem sonrası aynı gün hstalarımız taburcu edilir.

Vücudun farklı yerlerinde oluşan yağlar vayzer liposuction yöntemiyle vücuttan alınır. liposuction ameliyatları bölge bölge yapılır. her bölge için farklı zaman aralıkları vardır. 1 günlük yatış sonrası hasta taburcu edilir. hastaların mutlak korse kullanımı önerilir.

Meme büyütme : Bu uygulama yaklaşık 1 buçuk saat sürmektedir.  1 günlük hastane yatışından sonra hastalarımız taburcu edilir. Hastalarımıza sütyen kullanımı önerilir.

Meme küçültme :  Ortalama 3 saatlik bir ameliyat süresi vardır. 1 günlük hastane yatışından sonra hastalarımız taburcu edilir. sütyen korse veya sporcu sütyeni kullanımı tavsiye edilir.

[instagram-feed buttontext="Daha Fazla Göster" followtext="Bizi Takip Edin"]

Hasta Yorumları

Hastalarımızın görüşlerine bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Öncelikle tüm funcemedical ekibine teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten süper insanlar, cana yakın ve güzel insanlar. Cengiz abime ve gül yüzlü Funda ablama ayrıyetten kocaman öpücük. Kısa zamanda onları kalbime aldım. Benim için gerçekten aileden bir parça oldular. Seviliyorsunuz. Gerçekten kafamda olan tüm sorularımı yanıtlayıp, hiç sıkılmadan gece gündüz zamanını bizler için ayıran Fundama ne kadar teşekkür etsem az. Eğer bir daha gerekiyorsa (inşallah tabiki eski halime dönem) bir daha yaptırırım, çünkü güvenim sonsuz. HErkese tavsiye ediyorum. Kilonuzdan memnun değilseniz ilk yolunuz FunceMedical olsun. Ağrı yok, Yan etki yok, Açlık yok...15 dakikalık bir işlemden sonra çıkın İzmir'in tadını çıkarın veya güzel ailenize geri dönün. Valla yaz yaz bitiremem, hepinizi çok ama çok seviyorum. İyi ki varsınız, iyi ki tanımışım sizleri ve Cengiz abi bu sefer İzmir'i turlarız. Bu arada şeker hastasıyım, işlem öncesi 205 olan kan şekerim işlemden sonra 94'e düştü, bilginiz olsun. Mide botoksu olun fazla kilonuzdan kurtulun ve sağlığınızı tekrar kazanın ve mutlu son 🙂
Hicran Hanım
Mide Botoksu
Funce Medical ile 4 ay önce mide botoksu işlemi oldum. 120 kilo ile işleme girdim, şuan 94 kiloyum. Aynı zamanda kendim bir sağlık çalışanıyım. Abime ve Funda Hanıma çok çok teşekkür ediyorum. Ailemden görmediğim desteği kendilerinden gördüm. En güzel hayatlar Funce Medical ile başlar.
Celil Bey
Mide Botoksu
Tarifi imkansız duygular içindeyim. Ailemden alamadığım desteği sizden gördüm. Bu çok ama çok değerli benim için. Cansınız, iyi ki varsınız ve hala düşünenler için yazıyorum. Haydi kalkın kendiniz için bir adım atın ve gerisini Funce Medical'e bırakın.
Arzu Hanım
Mide Botoksu
Funce Medical ile internet aracılığı ile tanıştım. Güzeller güzeli Fundamla 4 aylık bir telefon görüşmesi sonrasunda, FunceMedical aracılığı ile estetik ameliyatı oldum. Almanya'dan geldim. Beni havaalanından karşıladılar. Önce otelime sonra hastaneye geçtik. Hastane çok konforlu ve lüx bir hastaneydi. Yaklaşık 1 hafta İzmir'de kaldım. Benimle her zaman ilgilendiler ve her an yanımda oldular. 1 haftalık bir İzmir tatilinden sonra da beni havaalanına geri bıraktılar. Hala kendileri ile iletişim halindeyim. İhtiyacı olan tanıdıklarıma mutlaka FunceMedicali öneriyorum. Onlar sizin herşeyinizle ilgileniyor.
Nilgün Hanım
Estetik